خبرهای ویژه

شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
» آرشیو » آمادگی تمامی شعب بانک شهر برای احراز هویت مشتریان در سامانه سجام

تاریخ انتشار : 1399/01/30 - 13:32

 کد خبر: 18457
 61 بازدید
 دیدگاه‌ها برای آمادگی تمامی شعب بانک شهر برای احراز هویت مشتریان در سامانه سجام بسته هستند

آمادگی تمامی شعب بانک شهر برای احراز هویت مشتریان در سامانه سجام

 مدیر امور سازمان و برنامه ریزی بانک شهر گفت: برای اولین بار در شبکه بانکی، احراز هویت مشتریان در سامانه جامع ثبت اطلاعات مشتریان (سجام) در تمامی شعب بانک شهر انجام می شود.

به گزارش دنیای سرمایه گذاری و به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، سید جابر حسینی از آمادگی تمامی شعب بانک شهر در سراسر کشور برای انجام خدمات تکمیل احراز هویت سامانه سجام متقاضیان سرمایه گذاری در بازار بورس و اوراق بهادار خبر داد و گفت: با توجه به بازدهی مناسب بازار سرمایه طی ماه های اخیر، اقبال عمومی نسبت به این بازارها رشد چشمگیری داشته است.

حسینی افزود: طبق آمارهای واصله در روزهای ابتدایی سال جدید تعداد کثیری از علاقه مندان به سرمایه گذاری در بازار بورس و اوراق بهادار در سامانه جامع اطلاعات مشتریان(سجام) ثبت نام اولیه خود را انجام داده اند.

وی در همین رابطه اضافه کرد: ورود جریان نقدینگی به بازار سرمایه قطعا موجب افزایش سرعت چرخه صنعت کشور و نیل به هدف جهش در تولیدات صنعتی و خدمات کشور خواهد شد.

حسینی ادامه داد: در همین راستا بانک شهر نیز در مسیر تحقق شعار “نوآوری در خدمت” خود ضمن تعامل با شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، آمادگی دارد تا در تمامی ۲۶۱ شعبه خود در سراسر کشور، خدمات تکمیل احراز هویت سامانه سجام را به هموطنان ارائه کند.

مدیر امور سازمان و برنامه ریزی بانک شهر در پایان گفت: به همین جهت از تمامی افرادی که ثبت نام اولیه خود در سامانه سجام تکمیل کرده و دارای کد رهگیری مربوط هستند؛ دعوت به عمل می آید تا با در دست داشتن مدارک شناسایی خود به شعب بانک شهر در سراسر کشور مراجعه و فرآیند احراز هویت خود در سامانه سجام را تکمیل کنند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , دنیای سرمایه

دیدگاه بسته شده است.