خبرهای ویژه

یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
» آرشیو » افتتاح اولین مدرسه استان خوزستان با رویکرد کارآفرینی و مهارت آموزی در بندرماهشهر

تاریخ انتشار : 1398/07/17 - 14:31

 کد خبر: 17953
 232 بازدید

با مشارکت شرکت عملیات غیرصنعتی:

افتتاح اولین مدرسه استان خوزستان با رویکرد کارآفرینی و مهارت آموزی در بندرماهشهر

مدرسه رهام با رویکرد کارآفرینی و آموزش مهارت در مقطع متوسطه اول با حضور مدیرعامل و تعدادی از اعضای هیئت رئیسه شرکت عملیات غیرصنعتی ، دیناروند رئیس اداره آموزش و پرورش، حیاتی رئیس و آبادی عضو شورای اسلامی شهر بندرماهشهر بصورت رسمی افتتاح شد.

به گزارش دنیای سرمایه گذاری و به نقل از روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی مدرسه رهام با رویکرد کارآفرینی و آموزش مهارت در مقطع متوسطه اول با حضور مدیرعامل و تعدادی از اعضای هیئت رئیسه شرکت عملیات غیرصنعتی ، دیناروند رئیس اداره آموزش و پرورش، حیاتی رئیس و آبادی عضو شورای اسلامی شهر بندرماهشهر بصورت رسمی افتتاح شد.

روح الله حیاتی مدیر مدرسه رهام در رابطه با ویژگی های این مدرسه اظهار داشت: 88 دانش آموز این مدرسه که با مصاحبه و گزینش انتخاب شده اند علاوه بر دروس رسمی آموزش و پرورش، آموزش هایی در راستای کسب مهارت هایی مانند: کارآفرینی، برنامه نویسی، اصول شهروندی و مکالمه انگلیسی را پشت سر می گذارند.

وی با اشاره به نحوه جذب معلمان این مدرسه گفت: همه معلم های این مدرسه در راستای ارائه آموزش مهارت های ذکر شده به دانش آموزان انتخاب شده اند و بخصوص دروس علوم و ریاضی بصورت کاربردی و تخصصی آموزش داده می شود.

همچنین محسن آتش زمزم مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی به لزوم پرورش نسلی دارای مهارت های کاربردی اشاره کرد و گفت: در جامعه امروز هر فردی که می خواهد موفقیتی بدست آورد در کنار دانش، باید دارای مهارت باشد.

وی ادامه داد: خلاقیت یکی از مهمترین شاخصه های افراد موفق است، چراکه با پیشرفت تکنولوژی تمام اطلاعات درباره یک موضوع خاص را می توان به راحتی با جست و جو در اینترنت پیدا کرد اما آن چیزی که افراد موفق را از دیگران متمایز می کند، خلاقیت است.

نقی زاده رئیس امور فرهنگی و اجتماعی شرکت عملیات غیرصنعتی نیز حمایت از مدرسه رهام را در راستای ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی در منطقه دانست و خاطرنشان کرد: شرکت عملیات غیرصنعتی طی سال های اخیر اقداماتی را در ابعاد فرهنگی و آموزشی برای عموم مردم منطقه انجام داده است و حالا بصورت تخصصی با هدف فراگیر شدن روش های نوین آموزشی به حمایت و توسعه زیرساخت های آموزشی پرداخته است.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , دنیای انرژی , پتروشیمی
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --