خبرهای ویژه

دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
» آرشیو » افتتاح 27 پروژه بزرگ با اعتبار ۴,۴۶۵ میلیارد تومان با حضور رئیس جمهور در آذربایجان غربی

تاریخ انتشار : 1398/02/30 - 13:23

 کد خبر: 16605
 329 بازدید

استاندار آذربایجان غربی خبر داد

افتتاح 27 پروژه بزرگ با اعتبار ۴,۴۶۵ میلیارد تومان با حضور رئیس جمهور در آذربایجان غربی

استاندار آذربایجان غربی گفت: در سفر رئیس جمهور به استان ۲۷ پروژه بزرگ افتتاح می‌شود.

استاندار آذربایجان غربی گفت: در سفر رئیس جمهور به استان ۲۷ پروژه بزرگ افتتاح می‌شود.

دنیای سرمایه گذاری_ محمدمهدی شهریاری در جمع خبرنگاران از سفر قریب الوقوع حجت‌الاسلام  روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران به آذربایجان غربی خبر داد و گفت: در این سفر ۲۷ طرح و پروژه که مهم‌ترین آنها پروژه عظیم سد کرم آباد است با ۴,۴۶۵ میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری می‌رسد.

وی به دیگر پروژه‌های افتتاحی استان در سفر رئیس جمهور نیز اشاره کرد و افزود: در این سفر علاوه بر بهره برداری و آبگیری از سد کرم آباد پلدشت با ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار، چندین پروژه در بخش کشاورزی با ۴۳۹ میلیارد تومان اعتبار، چند پروژه مخابراتی با ۱۸۵ میلیارد تومان اعتبار و تعدادی پروژه ورزشی از جمله استادیوم ۵ هزار نفری سلماس با مجموع ۵۷ میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری خواهند رسید.

استاندار آذربایجان غربی در ادامه با اشاره به سرمایه گذاری‌های مناسب دولت تدبیر و امید در استان افزود: دولت تدبیر و امید در راستای ارتقای شاخص‌های توسعه استان، سرمایه گذاری‌های بزرگی در آذربایجان غربی انجام داده است.

شهریاری اضافه کرد: از زمان آغاز بکار دولت تدبیر و امید تاکنون بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان در استان آذربایجان غربی از جمله ۶ هزار میلیارد تومان در بخش آب و خاک و ۴ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان در طرح‌های احیای دریاچه ارومیه سرمایه گذاری انجام گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: شخص رئیس جمهور و دولت تدبیر و امید برای استان آذربایجان غربی اهمیت ویژه ای قائل هستند؛ بی تردید نوع نگاه دولت به استان، آینده‌ای درخشان را برای این استان به ارمغان خواهد آورد.


برچسب ها :
دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , دنیای اقتصاد
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --