خبرهای ویژه

چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹
» آرشیو » افزایش سهام بورس وال استریت در پی توئیت دونالد ترامپ

تاریخ انتشار : 1397/08/09 - 14:17

 کد خبر: 13249
 459 بازدید

افزایش سهام بورس وال استریت در پی توئیت دونالد ترامپ

توئیت دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا مبنی بر عدم رای دادن به دموکرات ها منجر به افزایش سهام در بورس وال استریت شد.

به گزارش دنیای سرمایه گزاری  به نقل از رویترز، بورس آمریکا در ساعت اولیه روز سه شنبه به دلیل توئیت دونالد ترامپ رییس جمهور ایالات متحده روند افزایشی به خود گرفت و انتظار می رود که بازارهای آمریکا را با افزایش اعتماد بیشتری روبرو کند.

بر همین اساس، دونالد ترامپ در پیام توئیتری خود نوشت: بازار بورس از زمان انتخابات به بعد بطرز قابل توجهی بالا رفته است؛ اما اکنون با کمی مکث روبرو شده است. مردم می خواهند ببینند که چه اتفافی در انتخابات میان دوره ای می افتد. اگر می خواهید که سهام شما کاهش پیدا کند، پیشنهاد می کنم که به دموکرات ها رای بدهید. آنها الگوی مالی ونزوئلا، مالیات بالا و مرزهای باز را دوست دارند.

ترامپ همچنین گفت: معتقد هستم یک توافق بزرگی در حوزه تجارت با چین محقق شود؛ اما نسبت به وضع تعرفه های جدید در صورت شکست این توافق هشدار داد.

همچنین در ماه اکتبر، شاخص های اصلی سهام آمریکا روند نزولی به خود گرفت و بیش از ۱۰ درصد از ارزش خود را در مقایسه با بالاترین سطح شاخص ها از دست داد. در حال حاضر بازار بورس آمریکا تشنه ثبات و انجام فعالیت در شرایط آرامش است که به تازگی به دنبال برخی از خبرهای مثبت در حوزه تجاری وعده آن داده شده است.

بر پایه این گزارش، میانگین شاخص صنعتی داو جونز با ۲۰۶ واحد افزایش به ۲۴۶۴۹ واحد رسید و شاخص اس اند پی ۵۰۰ و نزدک هر کدام ۰.۸ درصد روند صعودی به خود گرفتند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , بورس و سهام , دنیای سرمایه
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --