خبرهای ویژه

شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
» آرشیو » افزایش یک میلیون تومانی قیمت پراید

تاریخ انتشار : 1397/07/25 - 16:06

 کد خبر: 12865
 370 بازدید

موتمنی مطرح کرد؛

افزایش یک میلیون تومانی قیمت پراید

رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو گفت: در معاملات امروز خرید و فروش خودرو پراید 111 با افزایش یک میلیون تومانی با قیمت 36 میلیون تومان فروخته شد.

به گزارش دنیای سرمایه گذاری سعید موتمنی رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت خودرو در بازار اظهار کرد: قیمت اغلب خودرو‌ها در بازار امروز، نسبت به روز گذشته بین 500 هزار تا یک میلیون تومان نوسان داشت.

وی با بیان اینکه قیمت خودرو‌های مونتاژ تا ۲۰ میلیون تومان در نوسان است، تصریح کرد: قیمت همه خودرو‌ها در بازار به ثبات ارز وابسته است، چرا که با به ثبات رسیدن قیمت ارز  بازار خودرو به تعادل می‌رسد.

به گفته موتمنی، زمانی که قیمت در بازار خودرو مشخص شود به تبع خرید و فروش هم در بازار رونق می‌گیرد.

رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو، با بیان اینکه عرضه کم خودرو ماه‌هاست که گریبانگیر این صنف شده است، افزود: در حال حاضر قیمت‌گذاری خودرو صورت نگرفته و بازار بلاتکلیف است.

موتمنی، با اشاره به افزایش قیمت خودروی پراید، تصریح کرد: در معاملات امروز خرید و فروش خودرو پراید 111 با افزایش یک میلیون تومانی با قیمت 36 میلیون تومان فروخته شد.

وی با اشاره به وضعیت خودرو‌های خارجی در بازار اذعان کرد: خرید و فروش در بازار صورت نمی‌گیرد، اما قیمت‌ها نسبت به یک ماه پیش پایین آمده است.

این مقام مسئول، با اشاره به اینکه نوسان قیمت ارز سبب افزایش قیمت‌ خودرو در بازار می‌شود، گفت: در برخی از خودرو‌های وارداتی افت قیمت وجود دارد.

نوسان قیمت ارز سبب افزایش قیمت‌ خودرو در بازار می‌شود


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , خودرو , دنیای صنعت
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --