خبرهای ویژه

پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹
» آرشیو » ایمن سازی مسیر‌های منتهی به پایانه‌های مرزی

تاریخ انتشار : 1398/07/10 - 10:32

 کد خبر: 17913
 351 بازدید

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای:

ایمن سازی مسیر‌های منتهی به پایانه‌های مرزی

محور‌های مواصلاتی منتهی به پایانه‌های مرزی در استان‌های ایلام، خوزستان و کرمانشاه، برای تردد زائران اباعبدالله الحسین (ع) آماده است

به گزارش دنیای سرمایه گذاری و به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، حیدر مطاعی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه نگهداری راه و ابنیه فنی و ایمن سازی مسیرهای منتهی به پایانه های مرزی گفت: پیش بینی می‌شود با حضور شبانه روزی راهداران در این مسیرها، سفری توام با ایمنی، نظم، روانی تردد و آرامش برای زائران در پیش رو باشد.

مسیر‌های منتهی به پایانه‌های مرزی ایمن سازی شد

وی افزود: برای بهبود و ارتقای وضعیت رویه محور‌های منتهی به مرز‌های خروجی، این سازمان نسبت به بهسازی، لکه گیری یا روکش آسفالت حدود ۳۴۰ کیلومتر از راه‌های منتهی به مرز مهران، شلمچه، چذابه و خسروی اقدام کرده است.
وی خاطر نشان کرد: همچنین برای عبور و مرور ایمن زائران، عملیات ایمن سازی محور‌ها از قبیل خط کشی، نصب و تجدید علایم ایمنی به طول بالغ بر ۲۳۵۰ کیلومتر در مسیر‌های یاد شده، انجام شده است.
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همچنین افزود: عملیات روکش آسفالت در محورها، بر اساس درصد خرابی رویه راه‌ها انجام شده است به نحوی که در برخی از محور‌ها که سطح آسیب دیدگی کمتر وجود داشته است، عملیات لکه گیری اجرایی شده است و در صورت پیشرفت خرابی رویه راه، نسبت به انجام عملیات روکش آسفالت اقدام شده است؛ همچنین عملیات بازسازی علایم و نصب جداکننده‌ها به ویژه در مقاطعی که احتمال بروز تصادفات رخ به رخ بیشتر است، اجرا شده است.
مطاعی اظهار داشت: تلاش همکاران ما بر این بوده است که سطح سرویس مناسبی برای زائران ایجاد شود و با هموار ساختن مسیر تردد زائران سرور و سالار شهیدان، سفری ایمن و توام با آرامشی را پیش رو داشته باشند.

برچسب ها : ,
دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , دنیای اقتصاد
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --