خبرهای ویژه

یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
» آرشیو »  بارش‌ در محور هاي كشور و آمادگي كامل راهداران براي خدمات رساني

تاریخ انتشار : 1398/08/25 - 16:16

 کد خبر: 18075
 58 بازدید

 بارش‌ در محور هاي كشور و آمادگي كامل راهداران براي خدمات رساني

در پی تغییرات جوی در روزهای اخیر که در١١ محور کشور منجر به بارش باران و برف و کولاک شد ،با آماده باش کامل نیروهای راهداری و به کارگیری ماشین آلات راهداری زمستانی ،اقدام به نمک پاشی وبرف روبی شده است و در حال حاضر همه راههاي اين استانها باز هستند و تردد در آن روان است.

به گزارش دنیای سرمایه گذاری و به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، محمد رودباری مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات این سازمان گفت:در مجموع ۴۵محور شریانی داراي بارش بوده است و ٢محور مسدودشد. اين در حالي است كه ١٠محور غیر شریانی دارای بارش بودند و ۳محور مسدود شد که با اقدامات به موقع راهداری، همه راهها در همان ساعات اولیه  بازگشایی شدند.

رودباری خاطر نشان کرد: در روزهای اخیر ۳۴۶ نفر نیروی راهداری و ۲۱۴ دستگاه ماشین آلات راهداری مشغول انجام عمليات  راهداری زمستانی بودند.

وی افزود: در ايام بارش ها عمليات برف روبي به طول ٨٣٥كيلومتر انجام شد و شن و نمك مصرفي ، ٨٠٥تن بوده است. اين در حالي است كه کمک رسانی به ٧٨دستگاه خودرو انجام شد و ۱۸مسافر در راهدارخانه ها اسکان داده شدند.

گفتنی است مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از مسافران خواست در صورت ضرورت سفر ،تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ همراه داشته باشند


برچسب ها : ,
دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , حمل ونقل , دنیای صنعت
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --