خبرهای ویژه

شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
» آرشیو » بازديد اميرمکري از غرفه شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران  

تاریخ انتشار : 1398/09/24 - 16:23

 کد خبر: 18152
 157 بازدید
 دیدگاه‌ها برای بازديد اميرمکري از غرفه شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران   بسته هستند

بازديد اميرمکري از غرفه شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران  

سياوش اميرمکري رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران صبح امروز ۲۴ آذر از غرفه اين شرکت ديدن کرد.

به گزارش دنیای سرمایه گذاری و به نقل از روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ سیاوش امیرمکری در این بازدید که به همراه آقایان محمد امیرانی معاون عملیات هوانوردی و حمیدرضا سیدی معاون برنامه ریزی، نظارت و امور اقتصادی صورت گرفت، از نزدیک در جریان خدمات عرضه شده در غرفه شرکت فرودگاه ها قرار گرفت.

گفتنی است؛ غرفه شرکت فرودگاه ها از طریق شش کانتر مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی، تجهیزات و سامانه های فرودگاهی، عمران و توسعه فرودگاهها، پدافند غیرعامل، مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی، ارتباطات و ناوبری هوایی، دفتر بازرگانی و سرمایه گذاری و دفتر نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی به معرفی فعالیت های خود در عرصه فرودگاهی و هوانوردی می پردازد.

ايجاد فرصت و فضاي مناسب براي معرفي فن‌آوري، توليدات و نوآوري‌هاي صنعت حمل و نقل، آشنايي بيشتر كارشناسان و مديران با فن‌آوري‌هاي روز دنيا در كنار بررسي كيفيت محصولات صنعت حمل و نقل، راهسازي و راهداري كشور و تطابق آن با نمونه‌هاي خارجي و استانداردهاي بين‌المللي از اهداف برگزاري اين نمايشگاه عنوان شده است.


برچسب ها :
دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , حمل ونقل , دنیای صنعت

دیدگاه بسته شده است.