خبرهای ویژه

یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹
» آرشیو » بالاترین ضریب شاخص عوارض آلایندگی به باقرشهر پرداخت می شود

تاریخ انتشار : 1398/02/18 - 18:36

 کد خبر: 16326
 271 بازدید

فرماندار ری در دیدار مردمی با اهالی باقرشهر:

بالاترین ضریب شاخص عوارض آلایندگی به باقرشهر پرداخت می شود

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: از سال ۹۸ پرداخت عوارض آلایندگی پالایشگاه نفت تهران به باقرشهر با بالاترین ضریب شاخص انجام خواهد شد.

دنیای سرمایه گذاری- فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: از سال ۹۸ پرداخت عوارض آلایندگی پالایشگاه نفت تهران به باقرشهر با بالاترین ضریب شاخص انجام خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در دیدار مردمی با اهالی باقرشهر در مسجد حضرت موسی بن جعفر(ع) اظهار داشت: علی رغم تلاش و پیگیری های فراوان برای خدمتگزاری خوب و بهتر برای مردم ری ولی یقینا با نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم.
وی با تبریک روز شورا، هفته کار و کارگر و بزرگداشت مقام معلم ادامه داد: قشر زحمت کش معلمان و کارگران سرمایه های مهم کشور هستند که هرآن چه از مظهر تمدن و توسعه شاهد هستیم حاصل زحمات آن ها است و تلاش های کارگران عزیز باعث توسعه صنعتی و رونق تولید در جامعه می شود.
فرماندار ویژه شهرستان ری با لزوم توجه به وضعیت معیشتی کارگران و معلمان اضافه کرد: ما در شرایط ویژه ای هستیم که دولت همه تلاش خود را برای خدمت بسیج کرده و از طرفی هم دشمنان از هیچ تلاشی برای ناکارآمد نشان دادن نظام مقدس جمهوری اسلامی دریغ نمی کنند و ما باید در این برهه سخت با اتحاد و همبستگی برای حل مشکلات جامعه بدون اختلاف افکنی تلاش کنیم.
جمالی پور در ادامه با توجه به مشکلات مطرح شده از سوی اهالی ابراز داشت: در حوزه شهرسازی و ساختمان سیاست تشویقی تجمیع باید در باقرشهر تقویت شود.
وی یادآور شد: تبعیض هایی در حوزه تراکم طبقات در باقرشهر وجود دارد که باید از بین برود و همه مردم به یک چشم از سوی شورای شهر و شهرداری نگاه و قانون برای همه یکسان اجرا شود و حق کسی در این زمینه ضایع نشود.
معاون استاندار تهران با بیان اینکه فلسفه اصلی اوقاف باید دستگیری از مردم با اجرای سنت وقف باشد و نه اینکه برای مردم مشکل ایجاد کند، خاطرنشان کرد: مشکلات زمین های اوقافی این محدوده که مربوط به آستان قدس رضوی است در حال پیگیری است و باید با کمک مجلس این دغدغه جدی و اساسی مردم باقرشهر حل شود.
جمالی پور با اشاره به شکایت اهالی از قیمت های ده میلیونی قبر در آستان امامزاده سید ابراهیم و سید اسماعیل(ع) افزود: در نشستی با اوقاف این موضوع پیگیری و بررسی می شود و معنایی ندارد که مردمی که با مشکلات اقتصادی و معیشتی درگیر هستند برای دفن اموات خود در آن شرایط سخت روحی متحمل چنین هزینه سنگینی شوند.
وی بر انجام تمهیدات لازم توسط شهرداری برای باز بودن سه مسجد شبانه روزی در باقرشهر تأکید کرد و گفت: با برنامه ریزی لازم می توان از فضای مساجد برای استفاده مردم بهره لازم و کافی را برد و زیبنده نیست در تهران گاهی برای خواندن چند رکعت نماز ساعت ها دنبال یک مسجد باز در سطح شهر سرگردان باشند.
فرماندار ویژه شهرستان ری پیشنهاد داد: در حوزه ورزش و جوانان تا اداره ورزش باقرشهر و کهریزک تجمیع شده و با استفاده از امکانات و ظرفیت های موجود بهتر به استعدادهای فراوان ورزشی این محدوده توجه شود.
جمالی پور هرگونه ناامنی در باقرشهر را غیر قابل قبول دانست و تأکید کرد: با هیچ کسی در این زمینه شوخی و گذشت نداریم و هرگونه ناامنی و ایجاد رعب و وحشت در سطح منطقه پذیرفتنی نیست و از مجموعه های امنیتی شهرستان به خصوص نیروی انتظامی انتظار می رود با ارازل و اوباش و کسانی که مخل آسایش و آرامش جامعه هستند برخورد قاطع صورت گیرد.

برچسب ها :
دسته بندی : آرشیو , شهر ری , شهرستانها
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --