خبرهای ویژه

یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹
» آرشیو » بانک ملت 5.7درصد سهام خود در ملی مس را از طریق بورس واگذار می‌کند

تاریخ انتشار : 1398/05/20 - 11:52

 کد خبر: 17660
 376 بازدید

بانک ملت 5.7درصد سهام خود در ملی مس را از طریق بورس واگذار می‌کند

بانک ملت در راستای واگذاری تصدی‌های خود 5.74 درصد از سهام بلوکی خود نزد شرکت ملی صنایع مس ایران را از طریق بازار بورس واگذار می‌کند.

بانک ملت در راستای واگذاری تصدی‌های خود 5.74 درصد از سهام بلوکی خود نزد شرکت ملی صنایع مس ایران را از طریق بازار بورس واگذار می‌کند.

دنیای سرمایه گذاری_ در راستای سیاست واگذاری تصدی‌ها و بنگاه‌های زیر مجموعه بانک‌ها، بانک ملت در نظر دارد 5.74 درصد به تعداد 4 میلیارد و 478 میلیون و 823 هزار و 860 سهم از سهام خود نزد شرکت ملی صنایع مس ایران را از طریق بازار اول بورس به قیمت پایه هر سهم 6 هزار ریال و به ارزش پایه 26 هزار و 872 میلیارد ریال در روز دوشنبه 28 مرداد 98 به صورت یکجا و نقد یا نقد و شرایطی شامل 35درصد نقد و 65 درصد باقی به صورت اقساط سه ساله با نرخ سود سالانه 20 درصد و فاصله اقساط 6 ماهه واگذار کند.

در نامه محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت به پورستار مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک ملت به عنوان کارگزار عامل، موضوع واگذاری 5.74 درصد سهام شرکت ملی صنایع مس ایران در بازار بورس اعلام شده است.

در این نامه همچنین آمده است، قیمت اعلامی هر سهم 600 تومان به صورت قیمت پایه بوده و بدیهی است که سهام به بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش می‌رسد.

کارگزار خریداران در صورتی مجاز به ورود سفارش خرید به سامانه معاملاتی هستند که معادل 10 درصد از ارزش سهام موضوع معامله براساس قیمت پایه را به عنوان سپرده شرکت در مزایده به صورت نقد یا ضمانت‌نامه بانکی تعهد پرداخت بدون قید و شرط از خریدار اخذ و به حساب شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه واریز یا ارائه تأییدیه شرکت مزبور را مبنی بر اخذ تضامین به شرکت بورس تهران ارائه کند.

همچنین در این شرایط آمده است، در صورت عدم پرداخت 2 قسط در شرایط اقساطی سهام به نام بانک ملت منتقل خواهد شد.

متن کامل این اطلاعیه را می‌توانید از اینجا + عرضه سهام ملی مس عرضه سهام ملی مس  + مشاهده کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , بانک وبیمه , بورس و سهام , دنیای سرمایه
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --