خبرهای ویژه

جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
» آرشیو » بهره‌گیری از تجهیزات داخلی در پتروشیمی تندگویان

تاریخ انتشار : 1398/08/22 - 13:09

 کد خبر: 18051
 181 بازدید

بهره‌گیری از تجهیزات داخلی در پتروشیمی تندگویان

بیشتر تجهیزات مکانیکال و الکتریکال مورد استفاده در پتروشیمی شهید تندگویان داخلی هستند.

دنیای سرمایه گذاری، سیدرضا قاسمی شهری، مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه ایران پلاست با بیان این مطلب، اظهار کرد: برگزاری این نمایشگاه در افزایش تعامل میان شرکت‌ها به ویژه شناسایی و به‌کارگیری توانمندی شرکت‌های داخلی بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: نمایشگاه ایران پلاست در جهت شناسایی تنگناهای صنعت و رفع آن‌ها بسیار مؤثر است.

قاسمی شهری با اشاره به این‌که امسال بیشتر بازدیدکنندگان نمایشگاه ایران پلاست را از متخصصان دیده‌ام، ادامه داد: این متخصصان، بازار بالادستی و پایین‌دستی صنعت پتروشیمی را به هم مرتبط می‌کنند.

مدیرعامل پتروشیمی شهید تندگویان با بیان این‌که تا جایی که امکان دارد، این شرکت از توانمندی و تجهیزات داخلی استفاده می‌کند، تصریح کرد: قرار بود در نخستین روز نمایشگاه قرارداد خرید یک محصول با یک شرکت تایوانی امضا شود که با هدف حمایت از ساخت داخل در سال رونق تولید، در جلسه کمیسیون شرکت، برنامه خرید مورد اشاره باطل و مقرر شد که این محصول مورد نیاز از داخل کشور تامین شود.

وی با اشاره به اعتماد شرکت پتروشیمی شهید تندگویان به توانمندی‌های داخلی اظهار کرد: شرکت‌های داخلی در دسترس هستند و می‌توان در تمامی موارد، همکاری و تعاملات لازم را با آن‌ها داشت.

قاسمی شهری افزود: بیشتر تجهیزات مکانیکال و الکتریکال مورد استفاده در شرکت پتروشیمی شهید تندگویان داخلی هستند و هم‌اکنون به دنبال شناسایی منابع داخلی برای تامین کاتالیست‌ها و موادشیمیایی شرکت هستیم.

 


برچسب ها : ,
دسته بندی : آرشیو , دنیای انرژی , پتروشیمی
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --