خبرهای ویژه

شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
» آرشیو » تأمين امكانات و تجهيزات مورد نياز مرزهاي چهارگانه تردد زائران اربعين حسيني

تاریخ انتشار : 1398/06/27 - 15:26

 کد خبر: 17881
 237 بازدید

تأمين امكانات و تجهيزات مورد نياز مرزهاي چهارگانه تردد زائران اربعين حسيني

در دومين نشست هم‌انديشي راه‌كارهاي ارتقاي تسهيلات راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي به زائران اربعين حسيني ، تامين امكانات و تجهيزات موردنياز در مرزهاي چهارگانه مسير تردد زائران اربعين حسيني ، در دستور كار حوزه‌هاي ذي‌ربط سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي قرار گرفت . 

به گزارش دنیای سرمایه گذاری و به نقل از روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي ، عبدالهاشم حسن‌نيا  معاون وزير و رئيس اين سازمان در اين نشست ، با تاكيد بر پيگيري نمايندگان تعيين شده در هر حوزه بر تامين هرچه سريعتر امكانات و تجهيزات مورد نياز در استان‌هاي مرزي، اظهار داشت :

به منظور مديريت هرگونه عمليات راهداري در محورهاي استان‌هاي مرزي به ويژه در زمان‌هاي اضطراري ، گشت هاي راهداري در محورها حضور پيدا مي كنند و مكان‌هايي جهت استقرار ماشين‌آلات راهداري و گشت‌هاي راهداري در استان‌هاي ايلام ، كرمانشاه و خوزستان اختصاص مي‌يابد.
http://rmto.ir/NewsAttach/250698.jpg
وي همچنين به استقرار ساير تجهيزات مورد نياز اشاره كرد و افزود :
تأمين  آب سرويس هاي بهداشتي ، استقرار كانكس با امكانات ، جرثقيل ، تأمين ارتباط پايدار مخابراتي از سوي مركز مديريت راه‌هاي استان‌هاي مرزي ، نصب  دوربين پلاك خوان وسايل نقليه در پايانه بركت ، استقرار مركز مانيتورينگ در پايانه مرزي مهران از جمله ساير تجهيزات مورد نياز است كه در اين نشست هماهنگي‌هاي لازم انجام گرفته و عملياتي مي‌شود.
اين گزارش حاكي است ، داريوش باقرجوان مدير كل دفتر حمل و نقل مسافر به عنوان مسئول حوزه حمل و نقل و محمد رودباري مديركل دفتر مديريت بحران و تجهيز ماشين آلات به عنوان مسئول حوزه راهداري جهت پيگيري امور و تأمين زيرساخت هاي مورد نياز ، تعيين شدند.
گفتني است در اين نشست ، اعضاي هيات عامل ، معاونين رئيس سازمان ، مديران دفاتر حمل‌ونقل مسافر،ترانزيت ، روابط عمومي ، حراست ، مركز مديريت راه‌ها حضور داشتند و گزارشي از برنامه‌هاي و اقدامات انجام شده بيان كردند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , دنیای اقتصاد
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --