خبرهای ویژه

پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹
» آرشیو » تأييد عملكرد و صورت‌هاي مالي سازمان راهداري و حمل ونقل جاده‌اي در سال 97

تاریخ انتشار : 1398/06/27 - 15:15

 کد خبر: 17876
 393 بازدید

تأييد عملكرد و صورت‌هاي مالي سازمان راهداري و حمل ونقل جاده‌اي در سال 97

جلسه مجمع عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي با حضور معاون حمل و نقل وزير راه و شهرسازي، رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، اعضاي هيأت عامل اين سازمان و نمايندگان اصلي مجمع برگزار و صحت صورت‌هاي مالي سال 97 مورد تائيد قرار گرفت.

به گزارش دنیای سرمایه گذاری و به نقل از روابط‌عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، شهرام آدم‌نژاد معاون حمل و نقل وزير راه و شهرسازي، ضمن تقدير از عملكرد اين سازمان در بازگشايي راه ها و محورهاي آسيب ديده از سيل در ابتداي سال جاري ،اظهار داشت:

عليرغم تنگناهاي اعتباري و منابع مالي ، رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي و اعضاي هيأت عامل، معاونين، مديران كل و كليه كاركنان از همه امكانات و ظرفيت‌ها بهره گرفته و پاسخگويي مناسب و عملكرد قابل قبولي به كاربران بخش حمل و نقل جاده اي فراهم كردند.
http://rmto.ir/NewsAttach/270698.gif
وي افزود:تعهدات اين سازمان در حوزه‌هاي مختلفي قطعاً در سال آينده مورد توجه بيشتري قرار مي‌گيرد به ويژه در زمينه ارتقاي كيفي و كاهش سوانح جاده‌اي، نگهداري راه ها ، توسعه پايانه هاي مرزي و كريدور هاي ترانزيتي .
براساس اين گزارش، عبدالهاشم حسن‌نيا معاون وزير راه و شهرسازي، اولويت‌ اصلي برنامه‌هاي اين سازمان را ايمني راه‌ها و برقراري تردد ايمن و روان در محورهاي مواصلاتي كل كشور اعلام كرد و افزود:
عليرغم كاهش اعتبارات در سال‌جاري، با تلاش نيروهاي ستادي و استاني دركليه سطوح و به‌كارگيري بهينه از امكانات موجود ،عمليات راهداري و ايمن سازي جاده ها به انجام رسيد كه اين امربه طور مستمر نيزادامه دارد.
وي اظهار اميدواري كرد با كمك دولت منابع مالي پايداري براي هزينه‌كرد در طرح‌ها و برنامه‌هاي ارتقاي ايمني راه‌ها و كاهش سوانح جاده‌اي تأمين گردد و از طريق راه‌كارهاي قانوني تصويب و به مرحله اجرا برسد.
اين گزارش حاكي است محمد تيموري معاون توسعه مديريت و منابع سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، گزارش مقايسه اي عملكرد و اهداف كمي و پيش بيني شده مربوط به بودجه جاري در سال 97  را ارايه كرد و افزود:
اقدامات و فعاليت‌هاي اين سازمان در بخش‌هاي اصلي ايمني، حمل و نقل، برنامه‌ريزي و فن‌آوري‌، توسعه مديريت و منابع، راهداري و نگهداري راه‌ها، از محل منابع داخلي ، منابع عمومي و رديف‌هاي قانوني مندرج در پيوست اعتبارات تخصيص داده شده، به انجام رسيد و هدف‌گذاري‌ها نيز بر اين اساس ، تحقق يافت.
اين گزارش مي افزايد نماينده وزارت امور اقتصادي و دارايي همچنين از عملكرد مطلوب دفتر برنامه و بودجه سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي در زمينه ثبت اطلاعات در سامانه يكپارچه اطلاعات شركت هاي دولتي تقدير و تشكر كرد.
گفتني است در ادامه اين نشست، گزارش حسابرسي مستقل به مجمع عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌‌اي قرائت شد و اعضاي هيأت عامل، مديركل امور مالي و منابع و مديركل دفتر برنامه و بودجه اين سازمان، درخصوص ابهامات و سؤالات مطروحه، پاسخ‌هاي لازم را ارايه كرده و در نهايت صحت صورت‌هاي مالي  سال 97 مورد تاييد قرار گرفت.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آرشیو , دنیای اقتصاد
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --