خبرهای ویژه

شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
» آرشیو » تخفیفات دروغین، شیوه جدید فروشگاه‌های زنجیره‌ای برای جذب مشتری

تاریخ انتشار : 1398/07/15 - 16:33

 کد خبر: 17938
 277 بازدید

در شماره جدید «ریحان‌شهر» بررسی شد

تخفیفات دروغین، شیوه جدید فروشگاه‌های زنجیره‌ای برای جذب مشتری

 در شماره جدید نشریه ریحان‌شهر گزارشی کوتاه ولی دنباله‌دار از شیوه‌های نامناسب جذب مشتری با تخفیفات دروغین توسط برخی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای منتشر شده است که شاید درد دل بسیاری از مردم باشد. البته این نشریه در شماره‌های آتی دلایل عدم نظارت بر پخش این گونه از تبلیغات غیرواقعی برخی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای در شبکه‌های رسانه ملی را از مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد کرد.

دنیای سرمایه گذاری_ تیتر اول این شماره نیز به استفاده ابزاری از زنان توسط صاحبان قدرت با عنوان «پرستوها؛ عاشق یا مأمور؟!» اختصاص یافته که این گزارش به تغییر معنایی پرستوها در این روزها به ویژه پس از قتل همسر دوم شهردار سابق تهران می‌پردازد.

حسن خلیل‌آبادی نیز در گفت‌وگویی با ریحان‌شهر، استقلال شورای اسلامی بخش مرکزی شهرستان ری از تهران را مطالبه جدی و به حق مردم این منطقه دانسته و اظهار نظر مستدل خود را اعلام کرده است.

خبر «انتشار اسناد بدهی‌های قالیباف در شهرداری تهران» به عنوان خبر ویژه در صفحه دوم این نشریه آمده است.

چاپ اظهار نظر دبیرکل حزب همت نیز با عنوان «انتخابات را یک عملیات جنگی می‌دانیم» در صفحه تلکس خبری قابل مشاهده و مطالعه است.

وضعیت «مبادله ارز دیجیتال در ایران قانونی یا…؟» توسط ریحان‌شهر بررسی شد و مدیریت بحران با IOT نیز عنوان مقاله تخصصی در عرصه فناوری اینترنت اشیاء می‌باشد که این مطالب در صفحه گزارش ویژه درج شده‌اند.

«ترویج ابتذال آفتی برای سینمای ایران» و همچنین «سینما؛ صنعتی زیان‌دِه برای اقتصاد کشور» دو گزارش ویژه در عرصه هنر تهیه شده و در این شماره به جامعه هنری کشور تقدیم شده است.

رییس سازمان دامپزشکی کشور در پاسخ به این سئوال که تمهیدات این سازمان در استفاده از حشرات در تأمین پروتئین خوراک دام و طیور چیست؟ نظر خود را در قالب گفت وگوی اختصاصی با عنوان «حشرات؛ خوراک آینده دام و طیور» بیان داشته است.

تشریح روش‌های خاص درمانی حاج میرزا آقا حکیم تبریزی از زبان یکی از نوادگان آن مرحوم و همچنین حاصل گفتگوی صمیمانه با لطیف محمدی هنرمند بی‌ادعا و گمنام اردبیلی‌الاصل را در صفحه گفتگوی ویژه می‌خوانید.

و در پایان نیز «جامعه پزشکی متهم ردیف اول» و «7000 میلیارد تومان مالیات واقعی پزشکان» عناوین مطالبی است که در صفحه آخر این شماره از نشریه منتشر شده است.

 


برچسب ها : ,
دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , مطالب خواندنی
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --