خبرهای ویژه

شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
» آرشیو » جشنواره جوایز ویژه پذیرندگان شرکت پرداخت الکترونیک سداد آغاز شد

تاریخ انتشار : 1398/07/07 - 13:13

 کد خبر: 17904
 252 بازدید

جشنواره جوایز ویژه پذیرندگان شرکت پرداخت الکترونیک سداد آغاز شد

شرکت پرداخت الکترونیک سداد برای قدردانی از همراهی پذیرندگان خود دور جدید جشنواره جوایز را از ابتدای مهرماه 1398 آغاز کرده است. سداد در این جشنواره هم هر ماه و هم در پایان دوره، از همه استان‌ها برنده دارد و جوایز میلیونی به آنها تقدیم می‌کند.

دنیای سرمایه گذاری_ «این پوز، پز دادن داره» شعار جشنواره جوایز سداد در سال 98  است. دارندگان کارتخوان بانک ملی ایران می‌توانند مراسم‌ قرعه‌کشی و آخرین اخبار جشنواره را در اینستاگرام شرکت سداد به آدرس  sadad_co@ ببینند. همچنین در هر ماه نتایج قرعه‌کشی به تفکیک استان ها و با اعلام نام پذیرنده و جایزه او در وبلاگ سداد در بخش «جشنواره‌ها» به آدرس sadadpsp.ir/blog در دسترس است. Image result for ‫جشنواره جوایز ویژه پذیرندگان شرکت پرداخت الکترونیک سداد آغاز شد‬‎

شایان ذکر است در این جشنواره پذیرندگانی وارد قرعه‌کشی جوایز می‌شوند که تمایل خود برای حضور در جشنواره را از طریق کارتخوان یا اپلیکیشن پالس اعلام کنند. پذیرندگان با زدن دکمه F1 پوز وارد جشنواره می‌شوند. در این جشنواره هر تراکنش 1 امتیاز و هر یک میلیون کارکرد 2 امتیاز دارد.

پذیرندگان سداد می‌توانند با ارسال عدد 5 به 2000444 لینک دانلود پالس را دریافت کنند و از خدمات منحصربه فرد آن در مدیریت کسب و کار خود بهره‌مند شوند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , دنیای اقتصاد
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --