خبرهای ویژه

شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

درباره ما

ایران کشوری با تمدن چندهزار ساله با دارا بودن دومین ذخایر گازی جهان معادن متنوع منابع هیدروکربنی غنی تنوع آب و هوایی چهار فصل با وسعتی حدود ۱.۷ میلیون کیلومتر مربع و جمعیتی بیش از ۸۰ میلیون نفر مردمی خونگرم و مهمان نواز همواره به عنوان یک بازار استراتژیک و بزرگ در خاورمیانه مورد توجه شرکت های مختلف تولیدی؛ صنعتی ؛بازرگانی و خدماتی قرار داشته است.

در این میان شرکت هایی موفق به حضور موثر و پایدار در این بازار مهم شده اند که از ظرفیت های اطلاع رسانی و تبلیغات مناسب با ذائقه مخاطبان ایرانی؛ به خوبی بهره گرفته اند.

ماهنامه دنیای سرمایه گذاری از جمله نشریات تاثیرگذار در حوزه اقتصاد ایران تلاش نموده تا با بهره گیری از نظرات جمعی از مسئولان عالی رتبه اجرایی ؛مدیران ؛استادان دانشگاه و کارشناسان خبره نسبت به معرفی فرصت های سرمایه گذاری در بخش های مختلف تولید؛ صنعت؛ گردشگری؛ بازرگانی ؛خدمات و..با نگاهی نو اقدام نماید که خوشبختانه این امر مورد توجه صاحبان کسب و کار؛ اتاق های بازرگانی و سفارت خانه های خارجی قرار گرفته است.

این ماهنامه هم اکنون در 6 بخش مجزا به شرح ذیل تدوین و اول هر ماه منتشر میگردد.

1 بخش انرژی که شامل حوزه های نفت ؛گاز؛ پتروشیمی ؛نیروگاهی و صنایع بالادستی و پایین دستی این حوزه می باشد.
۲ بخش صنعت دربرگیرنده موضوعات تمام شرکت های تولیدی و صنعتی در حوزه های مختلف است.
۳ بخش بازار سرمایه؛ تازه ترین تحولات و رویدادهای حوزه بورس؛ بانک ؛بیمه و سیاست های کلان پولی و مالی را مورد ارزیابی قرار می دهد.
۴ بخش اقتصاد کلان ضمن انعکاس نظرات افراد برجسته؛ تصمیمات و اقدامات مدیران ارشد ایرانی در خصوص اجرای سیاست های خرد و کلان اقتصادی کشور را مورد نقد و بررسی قرار می دهد.
۵ در بخش پرونده ویژه نیز به طور اختصاصی در هر شماره فرصت ها و چالش های سرمایه گذاری یک کسب و کار مورد بررسی قرار می گیرد.
۶ در بخش خواندنی های نشریه نیز مطالب جذاب داخلی و خارجی در خصوص افراد شاخصی که موفقیت های ویژه ای در کار تجارت و یا تولید خود بدست آورده اند؛ منتشر می گردد.

لذا با افتخار از شما مخاطب گرامی دعوت می شود تا با ارائه اطلاعات و یا درج آگهی خود با این نشریه همکاری داشته باشید.