خبرهای ویژه

شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
» آرشیو » دریافت پراید به جای خودروی ثبت نامی از سایپا اختیاری است

تاریخ انتشار : 1397/08/29 - 15:08

 کد خبر: 14229
 327 بازدید

دریافت پراید به جای خودروی ثبت نامی از سایپا اختیاری است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: اطلاعیه اخیر شرکت سایپا با موضوع پیشنهاد دریافت پراید به جای خودروی ثبت نامی اختیاری است و متقاضیان بنا به تصمیم خود در این خصوص عمل می کنند.

به گزارش دنیای سرمایه گذاری؛  «محمد رضا منصوری»  افزود: شرایطی پیش آمده تولید برخی خودروها را با چالش جدی مواجه کرده است و بنابراین متقاضیانی برای دریافت خودروی ثبت نامی خود عجله دارند، می توانند اطلاعیه پیشنهادی سایپا را بپذیرند.
وی اظهار کرد: تامین خودروهایی که با مشارکت طرف خارجی از جمله رنو ( ساندرو و تندر 90) تولید می شده به این دلیل که در کشور تولید نمی شوند و نیازمند قطعات وارداتی هستند، با مشکل مواجه شده است.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت گفت: به دلایل مختلفی، زیان انباشته و بدهی های بانکی خودروسازان داخلی افزون بر 550 هزار میلیارد ریال است و همین عامل در ماه های اخیر رقمی بیش از 50 هزار میلیارد ریال زیان به خودروسازان وارد کرده است.
وی ادامه داد: نوسانات قیمت دلار نیز در تامین قطعات خودرو اثر گذار بوده و این مهم نباید از نظر دور داشته شود.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی افزود: زمانی مشکلات صنعت خودرو در کشور برطرف می شود که از حالت مدیریت دولتی خارج شده و به خصوصی کامل تبدیل شود.
وی در خصوص زمزمه افزایش قیمت خودرو در کشور، گفت: کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با افزایش قیمت خودرو موافق نیست و در این خصوص نیز اظهار نظر نمی کند ولی با توجه به شرایط کنونی، احتمال افزایش قیمت خودرو در کشور وجود دارد.
در روزهای گذشته سایپا با انتشار بخشنامه هایی در خصوص وضعیت خودروهای گروه رنو اعلام نظر کرد که واکنش های مختلفی را در پی داشت.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , خودرو , دنیای صنعت
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --