خبرهای ویژه

یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
» آرشیو » دهكده گردشگری در پایتخت انرژی ایران

تاریخ انتشار : 1398/09/18 - 17:02

 کد خبر: 18123
 181 بازدید
 دیدگاه‌ها برای دهكده گردشگری در پایتخت انرژی ایران بسته هستند

دهكده گردشگری در پایتخت انرژی ایران

به دنبال ایجاد توریسم صنعتی در عسلویه هستیم

به گزارش دنياي سرمايه گذاري، ابراهیم یاسری، مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد روز دوشنبه در جريان بازديد خبرنگاران از اين شركت، با بيان اين مطلب و با بیان اینکه عسلویه تنها مختص صنعت نیست،اظهار داشت: ما اكنون با رشد صنعت در عسلويه، به دنبال ایجاد امکانات برای ساکنین و مسافران هستیم.
وي با اشاره به شرايط موجود رفاهي در منطقه، ادامه داد: شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد تا سال ۹۳ دولتی بود و مسیولیت پشتیبانی و ارایه خدمات را بر عهده داشت.
اين مقام مسئول افزود: ما تمام کارهای شرکت های پتروشیمی به جز صنعتی را انجام می دهيم و هر سرویسی که نیاز داشتند را ما باید عرضه كنيم.
یاسری با بیان اینکه از سال ۹۳ این شرکت در قالب اصل ۴۴ قانون اساسی واگذار شده است، گفت: اگر مدیران عامل شرکت های تولیدی سربازهای اقتصادی هستند، ما پشتیبان این جبهه هستیم.
به گفته یاسری، اسکان و پروازها از طریق این شرکت انجام می شود. اکنون ۱۵۰۰ ‌واحد متاهلی در جم وجود دارد و هزار اتاق هتلی نیز برای مجرد ها و کسانی که اقماری هستند در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۵۷۰ هزار نفر را با پرواز جا به جا کردیم، تاکید کرد: از عسلویه به ۱۰ نقطه پرواز داریم تا پایداری تولید در این منطقه حفظ شود‌.
وی در پايان به ایجاد دهکده گردشکری پازارلند در این منطقه اشاره کرد و گفت: امکانات لازم در این منطقه وجود دارد.


برچسب ها : ,
دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , دنیای انرژی

دیدگاه بسته شده است.