خبرهای ویژه

یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
» اخرین اخبار » روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: پاک سرشت، سخنران اصلی افتتاحیه اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران

تاریخ انتشار : 1397/06/18 - 9:08

 کد خبر: 12073
 406 بازدید

روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: پاک سرشت، سخنران اصلی افتتاحیه اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران

بر اساس اعلام روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، دکتر سعید پاک سرشت، مدیر پژوهش و فناوری این شرکت به عنوان سخنران اصلی در افتتاحیه اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران، حضور پیدا می کند.

به گزارش ماهنامه دنیای سرمایه گذاری به نقل از ستاد خبری اولین نمایشگاه بین­ المللی صنعت گاز ایران IRGS 2018، براساس پیشنهاد ستاد برگزاری نمایشگاه و هماهنگی انجام شده با روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیر پژوهش و فناوری این شرکت به عنوان یکی از سخنرانان کلیدی افتتاحیه که در قالب همایش تخصصی با موضوع  ”  توان ساخت داخل، بومی سازی فناوری ها و آینده صنعت گاز ” برگزار می شود، حضور می یابد.

برپایه این گزارش نظر به رویکرد نمایشگاه و تمرکز بر ” بومی سازی فناوری ها ” در صنعت گاز به عنوان یکی از سه محور اصلی این رویداد مهم ، حضور دکتر پاک سرشت برای ارائه دستاوردهای حاصل شده تحت راهبردها و برنامه های معاونت پژوهش و فناوری وزارت نفت و مدیریت پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران و همچنین تشریح برنامه های پیش رو برای نقش فناوری در توسعه این صنعت راهبردی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

این گزارش می افزاید افتتاحیه اولین دوره این رویداد در قالب یک همایش تخصصی با محوریت و رویکردهای سه گانه ” توان ساخت داخل، بومی سازی فناوری ها و آینده صنعت گاز” با حضور میهمانان داخلی و خارجی در روز شنبه ساعت 10 در سالن ملل مرکز نمایشگاه های شهر آفتاب برگزار می شود.

خاطر نشان می شود اولین نمایشگاه صنعت گاز ایران از روز شنبه 10 شهریور ماه به مدت 4 روز از ساعت 10 تا 18 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخرین اخبار , دنیای انرژی
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --