خبرهای ویژه

شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
» آرشیو » رکورد تحویل سفارش به مشتریان شکسته شد

تاریخ انتشار : 1398/08/22 - 13:34

 کد خبر: 18065
 182 بازدید

رکورد تحویل سفارش به مشتریان شکسته شد

نمایشگاه ایران پلاست مهم‌ترین نمایشگاه صنعت پلاستیک در ایران و خاورمیانه و در عین حال، فرصت مغتنمی است تا شرکت‌های تولیدکننده بتوانند محصولات خود را در این نمایشگاه عرضه کنند.

به گزارش دنیای سرمایه گذاری، رضا صالح احمدی، مدیرعامل پتروشیمی خوزستان در حاشیه برگزاری نمایشگاه ایران پلاست با بیان این مطلب، اظهار داشت: امسال با توجه به تاکیداتی که از سوی وزارت نفت و شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس وجود داشت، تیم کاملی از مجتمع‌های تولیدی اعم از مدیران عامل، مدیران بازرگانی، کارشناسان و سایر عوامل، در این نمایشگاه حضور داشتند و به سوالات مشتریان خود پاسخ می‌دادند که یکی از نقاط عطف سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست و به ویژه غرفه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس بود. می‌توانم بگویم از این منظر و مذاکرات متعدد و پاسخگویی به مشتریان، نمایشگاه سیزدهم متفاوت از دوره‌های پیشین بود.

صالح احمدی افزود: این نمایشگاه‌ها فرصت بسیار خوبی است که در زمان بسیار کوتاه بتوان مشتریان زیادی را جذب محصولات شرکت‌های مختلف کرده، به سوالات آن‌ها پاسخ داد و دغدغه‌های آن‌ها را شنید؛ ما در پتروشیمی خوزستان از این فرصت استفاده حداکثری کردیم.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوزستان اضافه کرد: پتروشیمی خوزستان تنها تولیدکننده پلی‌کربنات و اپوکسی‌زین در کشور است که از مشتریان خود دعوت کرد تا در این نمایشگاه حضور پیدا کنند تا از این طریق، بتوانیم به نیازهای مشتری پاسخ دهیم که به اعتقاد بنده، گام مثبتی در راستای مشتری‌مداری است.

وی با اشاره به این‌که این پتروشیمی فروش کالای خود را از طریق بورس کالا انجام می‌دهد، خاطرنشان کرد: سال گذشته پلی‌کربنات مقاوم به UV را توسعه دادیم و از اواخر سال 1397 بود که فروش صنعتی آن انجام و از اوایل امسال وارد بورس کالا شد و استقبال خوبی از این محصول صورت گرفت؛ به طوری که صنعت کلید و پریز که تا پیش از این مواد اولیه خود را از آلمان و کره وارد می‌کرد، در حال حاضر از پلی‌کربنات پتروشیمی خوزستان استفاده می‌کند.

صالح احمدی به صنعت خودروسازی اشاره و بیان کرد: صنعت خودروسازی نیز چراغ‌های ماشین‌های خود را از آلمان و کره وارد می‌کرد که در چند ماه گذشته، با ملاقات‌هایی با مسئولان این صنعت، از آن‌ها خواستیم تا از پتروشیمی خوزستان و محصولاتی که داریم بازدید کنند که پس از این بازدیدها، در این صنعت نیز مصرف محصولات ما رو به افزایش است.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوزستان با تاکید بر مزایای این پتروشیمی گفت: یکی از مزایای پتروشیمی خوزستان، در دسترس بودن کالا است و نیازی نیست که در این شرایط اقتصادی ارز از کشور خارج شود و بیش از 3 ماه وصول کالا، به طول بیانجامد.

وی عنوان کرد: در حال حاضر زمان تحویل سفارش به مشتریان در پتروشیمی خوزستان به 2 روز رسیده است؛ یعنی ثبت سفارش در بورس کالا تا رسیدن محصول به مشتری، 2 روز زمان می‌برد که این موضوع در صنعت کشور، یک رکورد محسوب می‌شود.

صالح احمدی به دیگر مزایای این شرکت اشاره کرد و افزود: ما می‌توانیم برای مشتریان خود برای پرداخت مبلغ، شرایط اعتباری فراهم کنیم؛ همچنین اگر محصولات پتروشیمی خوزستان، در طول کار از لحاظ فنی مشکلی داشته باشد، تیم فنی پتروشیمی 24 ساعت و حداکثر 4۸ ساعت بعد از گزارش، در محل شرکت درخواست‌کننده حاضر و به مشکلات آنان رسیدگی می‌کند.


برچسب ها : ,
دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , دنیای انرژی , پتروشیمی
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --