خبرهای ویژه

شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
» آرشیو » سرویس‌دهی رایگان متروی تهران در روز راهپیمایی۲۲ بهمن ماه ۹۸

تاریخ انتشار : 1398/11/20 - 11:14

 کد خبر: 18315
 151 بازدید
 دیدگاه‌ها برای سرویس‌دهی رایگان متروی تهران در روز راهپیمایی۲۲ بهمن ماه ۹۸ بسته هستند

سرویس‌دهی رایگان متروی تهران در روز راهپیمایی۲۲ بهمن ماه ۹۸

نایب ریس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، از رایگان بودن خدمات شركت بهره برداري متروي تهران و حومه به شهروندان و شركت كنندگان در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد.

به گزارش دنیای سرمایه گذاری و به نقل از مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه، فرنوش نوبخت با اشاره به برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم راهپیمایی یوم الله ٢٢ بهمن در پایتخت افزود: با توجه به تهمیدات پیش بینی شده جابه‌جایی شهروندان و مسافران برای حضور در این مراسم به صورت رایگان از طریق شرکت بهره برداري متروي تهران و حومه انجام مي شود  .

وي با اشاره به اینکه خدمات مترو از ابتدای صبح روز سه شنبه ۲۲ بهمن ۹۸ تا پایان مراسم راهپیمایی رایگان است افزود: بعد از پایان مراسم نیز پذیرش مسافر در ایستگاه‌هایی که در مسیر راهپیمایی قرار دارند، برای بازگشت راهپیمایان به مقاصد  اوليه خود به صورت رایگان انجام می‌شود.

نوبخت ادامه داد: خدمات رسانی در تمام خطوط متروي تهران به صورت رایگان خواهد بود ضمن اینکه فعالیت خطوط هفتگانه مترو بامداد روز سه شنبه از ساعت ۶ صبح آغاز و تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه در این روز خدمات رسانی در خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه افزایش می‌یابد تصریح کرد: با توجه به قرارگیری تعدادی از ایستگاه‌های خطوط دو، سه، چهار و هفت متروی تهران در مسیر راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن، استفاده از این ناوگان حمل و نقل ریلی درون شهری بهترین انتخاب برای شهروندان است، به همین خاطر شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اقدام های ویژه‌ای را برای خدمات رساني در این روز در نظر گرفته که کاهش فاصله حرکت قطارها یکی از آنهاست.

وي افزود: در این روز با افزایش اعزام قطارها در خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه خدمات رساني در تمامي خطوط با حداقل سرفاصله حركت قطارها انجام مي شود، علاوه بر اینکه در صورت ازدحام جمعيت در ایستگاه‌ها آمادگي لازم براي اعزام قطارهاي فوق العاده نيز وجود دارد.

گفتنی است طبق روال هرسال و به منظور حفظ نظم و امنیت در برگزاری مراسم روز ۲۲ بهمن، ایستگاه متروی میدان آزادی واقع در خط چهار مترو تا پایان مراسم تعطيل و مسافرگيري انجام نخواهد شد.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , حمل ونقل , دنیای صنعت

دیدگاه بسته شده است.