خبرهای ویژه

سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
» آرشیو » سرویس دهی در خطوط هفتگانه متروي تهران و حومه در روزهاي 14 و ۱5 خردادماه همانند روزهاي تعطيل

تاریخ انتشار : 1399/03/13 - 11:19

 کد خبر: 18520
 44 بازدید
 دیدگاه‌ها برای سرویس دهی در خطوط هفتگانه متروي تهران و حومه در روزهاي 14 و ۱5 خردادماه همانند روزهاي تعطيل بسته هستند

سرویس دهی در خطوط هفتگانه متروي تهران و حومه در روزهاي 14 و ۱5 خردادماه همانند روزهاي تعطيل

مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه؛ ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی ايران و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد، از سرویس دهی متروي تهران و حومه در روزهاي14 و 15 خردادماه ۹۹ همانند روزهاي تعطيل خبر داد.

به گزارش دنیای سرمایه گذاری و به نقل از مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه، نام انقلاب اسلامی ایران همواره با نام معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) عجین شده و هر سال فرارسیدن نیمه خرداد یادآور روز وداع با بنيانگذار انقلاب اسلامي ايران و آغاز قیام مردمي ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ است. اما امسال با توجه به شيوع ويروس كرونا و لزوم رعایت موازین بهداشتی بنا بر تصمیم ستادملي مبارزه با کرونا مراسم  سي و يكمين سالگرد ارتحال حضرت امام خميني (ره ) در حرم مطهر برگزار نخواهد شد.

گفتي است در اين دو روز همانند روزهاي تعطيل سرويس دهي در خطوط هفتگانه متروي تهران و حومه از ساعت ۶ صبح آغاز خواهد شد و براي رفاه بيشتر حال شهروندان و مسافران در روز ۱۴ خرداد ماه ۹۹ تمامي قطارهاي خط يک به سمت ايستگاه حرم مطهر اعزام مي شوند.

برچسب ها : ,
دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , حمل ونقل , دنیای صنعت

دیدگاه بسته شده است.