خبرهای ویژه

شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
» آرشیو » طرح اجباري شدن استفاده از ماسك در مترو را براساس دستور العمل ها اجرايي خواهيم كرد

تاریخ انتشار : 1399/02/09 - 12:35

 کد خبر: 18488
 57 بازدید
 دیدگاه‌ها برای طرح اجباري شدن استفاده از ماسك در مترو را براساس دستور العمل ها اجرايي خواهيم كرد بسته هستند

اطلاعيه شماره 10: مدير عامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه خبر داد

طرح اجباري شدن استفاده از ماسك در مترو را براساس دستور العمل ها اجرايي خواهيم كرد

به گزارش دنیای سرمایه گذاری، مدير عامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه با اشاره به اخبار منتشر شده در سايت هاي خبري و روزنامه هاي كثير الانتشاردر خصوص عدم اجراي طرح اجباري شدن استفاده از ماسك گفت: اين طرح به تصويب رسيده است و در صورت ابلاغ دستور العمل اين كار اجرايي خواهدشد. […]

به گزارش دنیای سرمایه گذاری، مدير عامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه با اشاره به اخبار منتشر شده در سايت هاي خبري و روزنامه هاي كثير الانتشاردر خصوص عدم اجراي طرح اجباري شدن استفاده از ماسك گفت: اين طرح به تصويب رسيده است و در صورت ابلاغ دستور العمل اين كار اجرايي خواهدشد.

 به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه  فرنوش نوبخت با اشاره به اينكه از ابتداي شيوع ويروس كرونا شركت بهره‌برداري راه‌آهن شهري تهران و حومه در راستاي حفظ سلامت مسافران و پرسنل اين شركت و صيانت از بهداشت و سلامت عمومي نسبت به انجام ضدعفوني و نظافت   ايستگاه ها و قطارهاي مترو اقدام كرده افزود: با توجه به اينكه ايستگاه هاي خطوط مترو در زير زمين قرار دارند كاركرد هواسازهاي ايستگاه‌ها را افزايش داده ايم تا جابجايي هوا بيشتر شده و از ساكن ماندن هواي داخل ايستگاه‌ها جلوگيري شود در همين راستا استفاده از ماسك را به تمامي مسافران توصيه كرده و از مسافران مي خواهيم فاصله اجتماعي را در هنگام  استفاده از قطارها رعايت كنند.
وي تصريح كرد: اقدامات و برنامه‌ريزي‌هاي شركت بهره برداري مترو براساس سياست‌هاي كلي شهرداري تهران و ستاد ملي مبارزه با كرونا است و در صورت ابلاغ طرح اجباري شدن استفاده از ماسك در مترو براساس دستور العمل، اين كار را اجرايي خواهيم كرد.
نوبخت گفت:  براي حفظ و ارتقاء سلامتي مسافران آمادگي هرنوع همكاري براي تامين و توزيع ماسك توسط شركت‌ها، خيريه‌ها و نهادهاي تامين و توليد كننده ماسك را داريم.
مدير عامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه ضمن تشكر از مسافراني كه با  استفاده از ماسك به نوعي به شكسته شدن زنجيره انتقال كمك مي‌كنند از ساير مسافران نيز خواست تا  نسبت به تهيه تامين ماسك و استفاده از آن در مترو اقدام كنند.
نوبخت در پايان خاطرنشان كرد:  اين شركت با تمامي امكانات موجود و توان اجرايي خود براي افزايش خدمات جابجايي و افزايش رضايت‌مندي مسافران تلاش مي كند.


برچسب ها : ,
دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , حمل ونقل , دنیای صنعت

دیدگاه بسته شده است.