خبرهای ویژه

شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
» آرشیو » قیمت طلا و سکه در بازار امروز سه‌شنبه ۱۳ آذر ۹۷

تاریخ انتشار : 1397/09/13 - 15:13

 کد خبر: 14780
 452 بازدید

قیمت طلا و سکه در بازار امروز سه‌شنبه ۱۳ آذر ۹۷

هر اونس نقره برای تحویل فوری با ۰.۴ درصد افزایش، به ۱۴.۴۳ دلار رسید. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری ۰.۳ درصد کاهش، در ۸۰۴.۱۰ دلار ایستاد. قیمت‌ها در بازار ایران نیز طبق روال چند روز گذشته روند کاهشی داشت. سکه جدید در بازار روز گذشته با قیمت سه میلیون و هفتصد و پنجاه و یک هزار تومان معامله شد.

به گزارش دنیای سرمایه گذاری، قیمت طلا جهانی روز سه‌شنبه در پی توافق تجاری آمریکا و چین که به عقب‌نشینی دلار منجر شد، به بالاترین قیمت در بیش از یک ماه گذشته صعود پیدا کرد. هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۴ درصد افزایش پیدا کرد و به ۱۲۳۵.۷۸ دلار رسید.
در بازار آمریکا، هر اونس طلا برای تحویل در فوریه تغییر چندانی نداشت و در ۱۲۴۰.۳ دلار ایستاد.
در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس پالادیوم برای تحویل فوری ۰.۶ درصد افزایش پیدا کرد و به ۱۲۱۰.۵۰ دلار رسید. این فلز روز جمعه برای نخستین بار از مرز ۱۲۰۰ دلار عبور کرده بود.
هر اونس نقره برای تحویل فوری با ۰.۴ درصد افزایش، به ۱۴.۴۳ دلار رسید. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری ۰.۳ درصد کاهش، در ۸۰۴.۱۰ دلار ایستاد.
قیمت‌ها در بازار ایران نیز طبق روال چند روز گذشته روند کاهشی داشت. سکه جدید در بازار روز  گذشته با قیمت سه میلیون و هفتصد و پنجاه و یک هزار تومان معامله شد. قیمت‌ها در بازار روز گذشته را اینجا ببینید.
قیمت‌های انواع طلا و سکه در بازار ۱۳ آذرماه ۹۷ را در جدول زیر ببینید
قیمت‌ها به روز رسانی خواهد شد
مثقال طلا ۱۴۴۱۵۰۰ طلای۱۸عیار ۳۳۲۷۰۰ طلای۲۴عیار ۴۵۴۴۰۰ سکه قدیم ۳۶۰۱۰۰۰ سکه جدید ۳۶۸۱۰۰۰ نیم سکه ۱۸۹۱۰۰۰ ربع سکه ۱۱۰۱۰۰۰ سکه گرمی ۶۵۱۰۰۰ ارزش طلایی سکه ۳۳۰۷۲۸۳ انس طلا ۱۲۳۸.۱ دلار


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , دنیای سرمایه , طلا، سکه ،ارز
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --