خبرهای ویژه

چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹
» آرشیو » نظرسنجي هوشمند در غرفه شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران

تاریخ انتشار : 1398/09/24 - 15:45

 کد خبر: 18149
 147 بازدید
 دیدگاه‌ها برای نظرسنجي هوشمند در غرفه شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران بسته هستند

نظرسنجي هوشمند در غرفه شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران

شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران با استقرار ۱۰ دستگاه کيوسک هوشمند نظرسنجي در چهارمين نمايشگاه حمل و نقل، لجستيک و صنايع وابسته، اقدام به دريافت نظرات مخاطبان مي کند.

به گزارش دنیای سرمایه گذاری و به نقل از روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ چهارمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته امروز در حالی با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز به کار کرد که غرفه شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با استقرار سامانه هوشمند پایش رضایتمندی مشتریان و کارمندان اقدام‌ به دریافت نظرات مخاطبان خود با چهار موضوع متفاوت کرده است.

این موضوعات شامل کیفیت پاسخگویی در غرفه، میزان عملکرد فرودگاه های کشور، زیبایی و طراحی غرفه و کیفیت خدمات فرودگاهی می شود که مخاطبان می توانند با مراجعه به غرفه شرکت فرودگاه ها، نظرات خود را در این خصوص به صورت آنلاین و از طریق این دستگاه ها اعلام کنند.

گفتنی است؛ سامانه هوشمند پایش رضایتمندی مشتریان در حال حاضر در فرودگاه های بین المللی کشور مستقر است و قرار است به زودی برای دریافت نظرات مسافران در فرودگاه های دیگر کشور نیز مستقر شود.

همچنین سامانه دیگری به آدرس nzsn.ir/iac طراحی شده که از طریق موبایل و سایر تجهیزات الکترونیکی دیگر می توان اقدام به درج نظر در خصوص کیفیت خدمات فرودگاهی کرد.

چهارمين نمايشگاه بين‌المللي حمل و نقل، لجستيك و صنايع وابسته آسيا «Asia Logitrans Expo ۲۰۱۹» پس از سه دوره برگزاري موفق با حمايت وزارت راه و شهرسازي، سازمان جهاني راه، سازمان‌ها، نهادها، انجمن‌ها و اتحاديه‌هاي صنفي و بخش خصوصي از امروز تا ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۸ هم‌زمان با آغاز هفته حمل و نقل در مصلاي امام خميني (ره) شروع به کار کرده است.


برچسب ها : ,
دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , حمل ونقل , دنیای صنعت

دیدگاه بسته شده است.