خبرهای ویژه

یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹
» آرشیو » نیویورک ارز رمزنگار را قانونمند می‌کند

تاریخ انتشار : 1397/10/16 - 12:20

 کد خبر: 15165
 190 بازدید

نیویورک ارز رمزنگار را قانونمند می‌کند

ایالت نیویورک آمریکا به دنبال راه‌اندازی اداره نظارت بر ارز رمزنگار برای قانومند کردن آن است.

به گزارش دنیای سرمایه گذاری به نقل از فین اکسترا، ایالت نیویورک آمریکا به دنبال راه‌اندازی اداره نظارت بر ارز رمزنگار بمنظور چگونگی قانونمند کردن درست آن، تعریف و استفاده از جایگزین‌های ارز دیجیتال و بکارگیری فناوری بلاک‌چین است.
اعضای این کارگروه توسط فرماندار این ایالت انتخاب می‌شوند. اعضای آن شامل سهامداران، کارشناسان فناوری، مصرف‌کنندگان، سرمایه‌گذاران کوچک و موسسه‌ای، شرکت‌ها و آکادمی‌های بزرگ و کوچک بلاک‌چین هستند.
به گفته رییس زیر کمیته اینترنت و فناوری‌های ایالت‌ها، نیویورک پیشگام فاینانس در آمریکا است. وی همچنین اعلام کرد: به دنبال قانونمند کردن مناسب فین تک خواهیم بود.
وی گفت: اداره نظارت، با اعضای متخصص خود به ما کمک خواهد کرد که تعادلی میان صنعت قدرتمند بلاک چین و فضای اقتصادی ارز رمزنگار ایجاد کنیم؛ ضمن اینکه بطور همزمان از سرمایه گذاران و مصرف کنندگان نیویورکی حفاظت کنیم.
بر پایه این گزارش سیاست قانونمند کردن تجارت دارایی‌های دیجیتال، مالیات بستن بر روی آنها در سرتاسر جهان است. همچنین خبر تشکیل اداره نظارت بر ارز رمزنگار نیویورک همزمان با اقدام دولت آفریقای جنوبی برای ایجاد چنین تشکیلاتی متشکل از رزرو بانک، خزانه‌داری، مرکز اطلاعات مالی و مرجع بخش مالی این کشور است.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , بانک وبیمه , دنیای سرمایه
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --