خبرهای ویژه

سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
» حمل ونقل » ویژه برنامه‌چهـار راه کـودک در ایوان انتظار ایستگاه متروی میدان حضرت ولیعصر (عج)برگزارشد

تاریخ انتشار : 1399/04/08 - 18:52

 کد خبر: 18709
 11 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ویژه برنامه‌چهـار راه کـودک در ایوان انتظار ایستگاه متروی میدان حضرت ولیعصر (عج)برگزارشد بسته هستند

ویژه برنامه‌چهـار راه کـودک در ایوان انتظار ایستگاه متروی میدان حضرت ولیعصر (عج)برگزارشد

به گزارش دنیای سرمایه گذاری به نقل از  مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه،  ۱۲ ژوئن به عنوان روز مبارزه با کار کودکان نامگذاری شده و کشورهای مختلف تلاش دارند با اجرای سیاست های مختلف از کار کودکان پیش گیری کنند؛ موضوعی که در برنامه «چهـار راه کـودک» […]

به گزارش دنیای سرمایه گذاری به نقل از  مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه،  ۱۲ ژوئن به عنوان روز مبارزه با کار کودکان نامگذاری شده و کشورهای مختلف تلاش دارند با اجرای سیاست های مختلف از کار کودکان پیش گیری کنند؛ موضوعی که در برنامه «چهـار راه کـودک» که با شعار «کودکی تکرار شدنی نیست» به نمایش گذاشته شد.

برنامه «چهـار راه کـودک» از سوی معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه برنامه ریزی و با مشارکت سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران به اجرا درآمد.

در این برنامه که در ایوان انتظار برگزار شد؛ آثار سی کاریکاتوریست با محوریت کودکان کار به نمایش گذاشته و تلاش شد موضوع کار کودکان به عنوان یک آسیب اجتماعی عنوان شود.

این برنامه با حضور برخی اعضای شورای اسلامی شهر تهران از جمله محمدجواد حق شناس، شهربانو امانی، زهرا صدر اعظم نوری و فرنوش نوبخت نائب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه و برخی از مدیران شهرداری تهران برگزار شد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : حمل ونقل

دیدگاه بسته شده است.