خبرهای ویژه

شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
» آرشیو » پیگیر دریافت طلبمان هستیم/ ناهماهنگی‌ها دلیل مشکلات است

تاریخ انتشار : 1398/02/18 - 16:46

 کد خبر: 16287
 312 بازدید

دبیر فدراسیون والیبال:

پیگیر دریافت طلبمان هستیم/ ناهماهنگی‌ها دلیل مشکلات است

دبیر فدراسیون والیبال می‌گوید: ناهماهنگی‌ها باعث به وجود آمدن مشکلات است و ما پیگیر هستیم تا طلب خود را از شرکت‌ مربوطه دریافت کنیم.

دبیر فدراسیون والیبال می‌گوید: ناهماهنگی‌ها باعث به وجود آمدن مشکلات است و ما پیگیر هستیم تا طلب خود را از شرکت‌ مربوطه دریافت کنیم.

دنیای سرمایه گذاری- درباره حواشی به وجود آمده در مورد عدم دریافت طلب فدراسیون والیبال از اسپانسرهای خود، توضیح داد: در حال حاضر همه اقدامات لازم را انجام می‌دهیم تا این مبلغی که طلب فدراسیون است به حساب ما واریز شود اما، فعلاً به دلیل ناهماهنگی‌هایی که وجود دارد این اتفاق رخ نداده است. امیدواریم وزارت ورزش در این زمینه کنار فدراسیون والیبال باشد تا این مشکل برطرف شود.

سرپرست دبیری فدراسیون والیبال در پاسخ به این سوال که آیا امیدی برای دریافت این مبلغ وجود دارد؟ اظهار کرد: به هر حال ما دور یک میز می‌نشینیم و صحبت می‌کنیم تا این مشکل را برطرف کنیم. اگر مفاد قرار داد ارجاع شده باشد فدراسیون می‌تواند درخواست‌های خود را داشته باشد. سعی می‌کنیم با استفاده از شرکت‌هایی که می‌توانند در این مورد ما را همراهی کنند مشکل را حل کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا پرداخت نشدن این بدهی به تبصره‌ها و مفاد مطرح شده در قرار داد بستگی دارد یا صرفاً بد قولی شرکت مربوطه است؟ اظهار کرد: بنده در جریان ریز قرارداد نیستم چون قبل از حضور من بسته شده است اما، قطعاً تبصره‌هایی وجود دارد که دو طرف را ملزم به اجرای قرارداد می‌کند. با پیگیری‌های فدراسیون از طریق ارگان‌های مربوطه سعی در دریافت این مبلغ داریم چون به هر حال پول کمی نیست و می‌تواند در صورت دریافت صرف زیرساخت‌ها و پیگیری برنامه‌های والیبال کشور شود.

فتاحی در مورد حواشی به وجود آمده برای تیم ملی جوانان و بزرگسالان مبنی بر اینکه کولاکوویچ حاضر نیست بازیکنان جوان را در اختیار بهروز عطایی قرار دهد نیز گفت: آقایان وکیلی، عطایی و کولاکوویچ سرمربیان تیم‌های ملی ما هستند که در سه رده نوجوانان و جوانان و بزرگسالان هدایت ملی‌پوشان را بر عهده دارند. قطعاً این عزیزان جلساتی را با یکدیگر داشته و خواهند داشت تا شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.


برچسب ها :
دسته بندی : آرشیو , دنیای ورزش
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --