خبرهای ویژه

یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹
» آرشیو » کالاهای اساسی ماه رمضان شهرستان ری تامین شد

تاریخ انتشار : 1398/02/18 - 18:27

 کد خبر: 16318
 252 بازدید

کالاهای اساسی ماه رمضان شهرستان ری تامین شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری گفت: کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان از جمله برنج، روغن، خرما، قند و شکر در این شهرستان تامین شد.

دنیای سرمایه گذاری- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری گفت: کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان از جمله برنج، روغن، خرما، قند و شکر در این شهرستان تامین شد.

عزیزالله افضلی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 60 تن شکر و 100 تن برنج در مرحله اول از طریق اتحادیه خواروبار فروشی ها درمیان عاملان توزیع شد.
وی تصریح کرد: برای قنادی ها و اصنافی که در حوزه مواد خوراکی ویژه ماه مبارک رمضان فعالیت می کنند نیز سهمیه ای در نظر گرفته شده است.
افضلی در ادامه به تشدید نظارت های اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری از ابتدای ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: قیمت کالاهای هدف و اولویت دار ماه مبارک رمضان به صورت مستمر پایش می شود و با هر گونه نوسانات غیرطبیعی قیمت ها به شدت برخورد می کنند.
وی تصریح کرد: بازرسان اداراه صنعت، معدن و تجارست شهرستان ری با هرگونه گرانفروشی، کم فروش، عدم درج قیمت و احتکار به شدت برخورد خواهند کرد.
افضلی اضافه کرد: سامانه تلفنی 124 به طور شبانه روزی برای دریافت شکایت، انتقادات، پیشنهادات و نظارت مردمی فعال است و شهروندان می توانند هر گونه تخلف اقتصادی در راستای عدم درج قیمت، صدور فاکتور، تقلب، گرانفروشی و یا احتکار را از این طریق اعلام کنند.


برچسب ها :
دسته بندی : آرشیو , شهر ری , شهرستانها
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --