خبرهای ویژه

شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
» آرشیو » 82 هزار فرصت شغلی در بخش کشاورزی ایجاد می شود

تاریخ انتشار : 1397/08/26 - 13:21

 کد خبر: 13975
 269 بازدید

با توافق سازمان برنامه و بودجه و وزارت جهاد کشاورزی؛

82 هزار فرصت شغلی در بخش کشاورزی ایجاد می شود

تفاهم نامه «برنامه تولید و اشتغال در بخش کشاورزی» برای ایجاد 82 هزار و 300 فرصت شغلی بین سازمان برنامه و بودجه و وزارت جهاد کشاورزی امضا شد.

به گزارش دنیای سرمایه گذاری؛  معاون امور اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه درباره این تفاهم نامه که امروز در محل سازمان برنامه و بودجه به امضا رسید، گفت: این تفاهمنامه برای ایجاد شغل در ١٠ گروه منتخب است که با هدف تثبیت اشتغال در بخش کشاورزی و بازسازی مشاغل موجود و توسعه باغات در مناطق مرزی به امضا رسیده است.
«سیدحمید پورمحمدی» اظهار داشت: برای ایجاد این فرصت های شغلی، مبلغ ١٨ هزار و ١۴٠ میلیارد تومان اختصاص یافته که سهم صندوق توسعه ملی چهار هزار میلیارد تومان بوده است.
وی ادامه داد: هفت هزار و 500 میلیارد تومان نیز از محل تسهیلات بانکی، چهار هزار میلیارد تومان از محل قانون اعطای تسهیلات مناطق روستایی و ٨٨٧ میلیارد تومان نیز توسط یارانه ای که سازمان برنامه و بودجه می دهد، تامین خواهد شد.
مراسم امضا و مبادله تفاهمنامه برنامه تولید و اشتغال در حوزه جهاد کشاورزی با حضور «محمدباقر نوبخت» معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، «محمود حجتی» وزیر جهاد کشاورزی و «مرتضی شهیدزاده» رییس صندوق توسعه ملی، امروز در محل سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : آرشیو , اخرین اخبار , دنیای صنعت , کشاورزی
ارسال دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --